DÖVİZ

ALIŞ SATIŞ

USD

32,8805 32,9398

EURO

35,7444 35,8088
  Yeni ürünlerimiz..
(22.07.2023)
MAĞAZAMIZDA YENİ STOĞA GİREN ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEDİNİZ Mİ?...

 

Toplam: 164250 kişi ziyaret etmiştir..

Aktif Ziyaretçi Sayısı: 2      
Sizin Web Sitemizi ziyaret edişiniz..
   
 

Tevhid Cıvata Bağlantı Elemanları ve Teknik Hırdavat,  2006 yılının başlarında Hüseyin - Mehmet Hayri BİLİCİ kardeşler tarafından Gaziantep Küsget Sanayi Sitesinde faaliyete geçmiştir.

Firmamız başta cıvata olmak üzere teker endüstri, v kayışı, hırdavat, nalburiye, elektrikli el aletleri ve benzeri sektörlere hizmet vermektedir.

Tevhid Cıvata Perakende satışlarının yanı sıra toptan satışlarda gerçekleştirmekte olup Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki  firmalara hizmet vermektedir.

Şu anda 24 markaya ait yaklaşık 15.000 kalem ürün satışıyla hizmet vermekte olan Tevhid Cıvata ürün satışlarını sürdürmektedir

Kalite, hizmet ve dürüstlük temellerini amaç edinen Tevhid Cıvata, sektöründe 16 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile gelişerek büyümeye devam etmeyi amaçlamaktadır.

İlkeli, kararlı ve dürüst çalışma prensipleri sayesinde çok kısa bir zamanda birçok firmanın her türlü hırdavat, makina ve cıvata ihtiyaçlarını karşılayacak bir konuma gelmiştir.

Amacımız; Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun olan hırdavat, makina ve diğer ürün gruplarını; Kaliteli olan ve hizmette sınır tanımayan koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamaktır..

Ayrıca insana yatırım yapmak ve personel eğitimini yakından takip ederek en uygun ve en hızlı hizmeti sunmak temel ilkelerimiz arasındadır..

Bu anlayışla, her geçen gün ürün yelpezesini arttırarak daha ileriyi hedeflemiş ve ürün satışlarında hizmet sınırlarını daha da genişletmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için her zaman ilk sıradadır.

Saygılarımızla; TEVHİD CIVATA BAĞLANTI ELEMANLARI VE TEKNİK HIRDAVAT

 
 
 
Telefon : 0 342 235 00 43
Telefaks : 0 342 235 00 53
E-Mail : tevhid@tevhidcivata.com

Ana Sayfa    |    Hakkımızda    |    Kalite    |    Ürünlerimiz    |    Kampanyalarımız    |    İletişim